KONKURS FOTO : “WALENTYNKI WE FRANCUSKIM WYDANIU”

konkursy

KONKURS FOTO : “WALENTYNKI WE FRANCUSKIM WYDANIU”

 

Zapraszamy do udziału w konkursie foto organizowanym przez www.ca-va.pl i abcfrancuskiego.pl

 

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie o tematyce Walentynki we francuskim wydaniu”

Zdjęcia powinny być w możliwie najlepszej jakości, mogą być w kolorze, czarno-białe lub sepia. Akceptujemy zdjęcia retuszowane lub obrabiane w programach graficznych. Każde zdjęcie powinno mieć tytuł po francusku oraz powinno nawiązywać do tematyki konkursu.

 

Zapraszamy do wysyłania zdjęć:)

 

Na Wasze zdjęcia czekamy w komentarzach w wydarzeniu na facebook’u https://www.facebook.com/events/2135627403414544/  lub na adres gladki@ca-va.pl (z dopiskiem konkurs foto).

 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15.02.2019 r. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez przedstawicieli Centrum Języka Francuskiego Ca va i Abc – nauka języka francuskiego.

Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 18.02.2019 r. na www.ca-va.pl , fanpage https://www.facebook.com/cavajezykinieobce/ i https://www.facebook.com/abcfrancuskiego/ oraz w grupie https://www.facebook.com/groups/francuskicava/ .

 

Nagrody ufundowane przez sklep  https://www.facebook.com/chouchousfrancaissklep/ oraz Centrum Języka Francuskiego Ca va i Abc-nauka języka francuskiego.

 

I miejsce:kubek oraz zniżka 5% na kurs miesięczny języka francuskiego indywidualnego(4 zajęcia w godzinach 7.00-22)/grupowego (jeśli będą miejsca w grupach)

II miejsce: zniżka 3% na kurs miesięczny języka francuskiego indywidualnego(4 zajęcia w godzinach 7.00-22)/grupowego (jeśli będą miejsca w grupach)

 

III miejsce: długopis

Uczestnicząc w konkursie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. Wysyłka nagrody  odbywa się tylko na terenie Polski.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie oraz wszystkim życzymy powodzenia! 🙂

 

Comments are closed.